HACETTEPE UMUT EVİ

Vakfımız, Dünya'da ve Türkiye'de en öncelikli sağlık sorunları arasında yer alan, kansere karşı savaşmayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda, bir taraftan bilimsel çalışmalara destek verirken, bir taraftan da toplumsal projeler yolu ile faaliyet göstermektedir.

Kanserli hastalara ve yakınlarına yönelik çok sayıda faaliyet yürüten vakfımız, "Umut Evi" projesini hayata geçirmeyi başarmış ve 2007 yılında Hacettepe Umut Evi hizmete açılmıştır.

Dünya Kanser Savaş Örgütü (UICC), Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu gibi örgütler yanı sıra çok sayıda hayırsever kişi ve kuruluşun desteği ile gerçekleştirilen, ülkemizde tek ve Dünya'daki sayılı örnekten biri olan Hacettepe Umut Evi, özellikle imkanları sınırlı insanlarımıza destek olmayı amaçlamaktadır.

SANAT ESERLERİ KOLEKSİYONU

Değerli sanatçılarımızın birbirinden güzel ve kıymetli çalışmalarını bağışladıkları koleksiyonumuz, vakfımıza bağışta bulunacak tüm hayırseverlere açıktır.

Bağışta bulunmak ister misiniz?

Siz de, ederi karşılığında yapacağınız nakdi bağış ile vakıf koleksiyonumuzda yer alan birbirinden değerli sanat eserlerine sahip olabilir yahut bağışlayacağınız kıymetli eserlerle koleksiyona katkıda bulunabilirsiniz.

SİZ DE DESTEK VEREBİLİRSİNİZ

Hacettepe Onkoloji Enstitüsü Vakfı olarak, herkesi kanserle mücadele çalışmalarımıza destek olmaya çağırıyor, "haydi, el ele!" diyoruz. Gelin, destek verenler arasına siz de katılın.

Ayrıntılı bilgiyi "bağış ve destek" bölümümüzde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 18.04.2017

© HOEV, Murat AYDAN